חברת IK Multimedia היא חברה איטלקית המתמחה בייצור ציוד אודיו מקצועי. החברה נוסדה בשנת 1996 ומציעה מגוון רחב של מוצרים איכותיים במחירים נוחים. מוצרי החברה מתאימים למגוון רחב של יישומים, החל מאירועים קטנים ועד למופעים גדולים. החברה מציעה מוניטורים אולפניים, כרטיסי קול, מדמה מגברים ומיקרופונים דיגיטליים מתקדמים.

מוניטורים אולפניים איכותיים מספקים תמונה צללית מדויקת של הצליל, מה שהופך אותם חיוניים ליצירת מוזיקה איכותית. IK Multimedia מציעה מגוון רחב של מוניטורים אולפניים, החל ממודלים קומפקטיים ועד למודלים גדולים ומאסיביים. כל המוצרי מציעים איכות סאונד מעולה, עיצוב מודרני ואלגנטי ויכולת התאמה אישית רחבה.

בנוסף, החברה מציעה מגוון רחב של כרטיסי קול. החל ממודלים בסיסיים ועד למודלים מתקדמים. כל המוצרי מציעים איכות סאונד מעולה, עיצוב מודרני ואלגנטי ויכולת התאמה אישית רחבה.

מדמה מגברים הם תוכנות או חומרה המשמשים לחיקוי צליל של מגברים אקוסטיים. מדמה מגברים איכותיים מספקים צליל מדויק ומגוון, מה שהופך אותם לכלי חיוני עבור מוזיקאים וסאונדמנים. החברה מציעה מגוון רחב של מדמה מגברים, החל מתוכנות בסיסיות ועד למודלים מתקדמים. כל המוצרי מציעים צליל מדויק, עיצוב מודרני ואלגנטי ויכולת התאמה אישית רחבה.

IK Multimedia מציעה מגוון רחב של מיקרופונים דיגיטליים, החל ממודלים בסיסיים ועד למודלים מתקדמים. כל המוצרי מציעים איכות סאונד מעולה, עיצוב מודרני ואלגנטי ויכולת התאמה אישית רחבה. לסיכום, IK Multimedia היא חברה איכותית המציעה מגוון רחב של ציוד אודיו מקצועי. ידועה באיכות הסאונד המעולה של מוצריה, בעיצוב המודרני והאלגנטי ובמחירים הנוחים.

מציג 1–12 מתוך 68 תוצאות

זוג מוניטורים אולפניים Micro Monitor בצבע לבן, ש

מק”ט: ILOUD-MMW
1,790
הוספה לעגלה

זוג מוניטורים אולפניים Micro Monitor של חברת IK

מק”ט: ILOUD-MM
1,790
הוספה לעגלה

חצובה למכשירים ניידים Bluetooth

מק”ט: IKLIP-GO-IN
110
הוספה לעגלה

כרטיס קול מקצועי נייד עם 4 כניסות

מק”ט: IRIG-QUATTRO-IN
1,680
הוספה לעגלה

כרטיס קול קומפקטי לגיטרה ובס – מתאים למכשירים ניידים ומחשב

מק”ט: IRIG-HDX-IN
695
הוספה לעגלה